Go back

WELKOM OP DE FREETHIEL, SHELDON BATEAU!

Tekst: Maarten Van Mieghem - Foto: Lorenzo Vicencio

SK Beveren is verheugd jullie een nieuwe centrale verdediger te kunnen voorstellen. Sheldon Bateau (31) komt dit seizoen de geel-blauwe rangen op uitleenbasis versterken.

De naam Sheldon Bateau doet bij de volgers van het Belgische voetbal vast en zeker een belletje rinkelen! De centrale verdediger, afkomstig uit Trinidad en Tobago, werd in zijn thuisland opgemerkt door KV Mechelen, dat hem in 2012 naar België wist te halen. De verdediger stond gedurende twee periodes onder contract in Mechelen. In totaal speelde hij 128 keer voor Malinwa. Tussendoor was hij actief voor Samara, Almaty en Sarpsborg. In Mechelen werd Bateau vooral geprezen voor zijn glimlach en zijn prima mentaliteit. Begin dit jaar stapte de ervaren verdediger over naar het Turkse Samsunspor dat hem nu een jaar uitleent aan onze club.

CEO Antoine Gobin: “We zochten al een tijdje naar een speler met ervaring in België. Toen we met Sheldon spraken, wisten we dat we deze speler gevonden hadden. Zijn leiderschap en kwaliteiten zullen ons dit seizoen helpen in 1B. We denken dat hij één van de ontbrekende stukken is in onze ploeg. We zijn verheugd om zo’n krachtige speler bij ons te hebben en geloven dat hij een houding heeft die onze supporters zullen waarderen.”

Welkom op de Freethiel, Sheldon!

SHELDON BATEAU JOINS BEVEREN!

SK Beveren is excited to present a new player. Sheldon Bateau (31) joins the team this season on a one-year loan deal.

In Belgium, Sheldon Bateau is well-known for his periods in Mechelen. The central defender, who was born in Trinidad and Tobago, was a player of Malinwa during two periods. He appeared in 127 games for KV. In between he played for Samara, Almaty and Sarpsborg. In Mechelen, he was well-known for his smile and his good mentality. In the beginning of this year, Bateau was moved to the Turkish team Samsunsport at the start of this year. After six months, the defender is back in Belgium!

CEO Antoine Gobin: “We’ve been looking for stability and experience in Belgium for some time now, so when we spoke with Sheldon we knew we had found our player. Sheldon’s leadership and qualities will help us make an impact this season in 1B, and we think represents one of the missing pieces in our squad. We’re excited to have such a powerful player with us, and we believe his attitude will bring the fighting spirit so many Beveren supporters respect and respond to at the Freethiel.”

Welcome to the Freethiel, Sheldon!